Kategórie

O nás

 

Domáci miláčikovia sú naším potešením, preto ich často radi rozmaznávame. Prečo si však neuľahčiť starostlivosť o nich? Nakúpte krmivo, doplnky stravy a rôzne chovateľské potreby cez náš e-shop z pohodlia domova.

 

Sme spoločnosť, ktorá má 15-ročné skúsenosti v oblasti krmív pre zvieratá, a zároveň má skúsenosti aj v oblasti veterinárnej praxe. Preto ponúkame len produkty, ktoré prospievajú Vašim domácim zvieratám a zaručujú ich vyvážený vývoj. Ponúkame množstvo typov krmív od niekoľkých výrobcov, s rôznym zložením. To, aký druh krmiva je vhodné podávať domácemu zvieraťu, závisí od jeho vitálnosti, možností pohybu, vývinového štádia a pod.

 

Pri každom produkte nájdete detailný popis produktu, analýzu zloženia produktu, ale aj obsah kalórií a obsah minerálov a vitamínov v krmive. Sledovanie kalorickej hodnoty a zloženia je mimoriadne dôležité najmä u domácich zvierat, ktoré žijú v uzavretých priestoroch.

 

Výhodou nášho e-shopu je, že sa nešpecializuje na predaj produktov pre jeden druh domáceho zvieraťa, ale ponúka chovateľské potreby pre psy, mačky, kone, hydinu, ošípané a ďalšie domáce zvieratá. Nákup v našom e-shope je veľmi jednoduchý, stačí sa registrovať, resp. prihlásiť, vložiť do nákupného košíka vybrané tovary, vybrať si spôsob platby a odoslať objednávku. Tešíme sa na Vaše nákupy.